Aktivace hraničních hor - probuzení lokality Fabián

13.09.2021

Aktivace hraničních hor - probuzení lokality Fabián

Staňte se součástí dosud největší akce českých, moravských a slezských druidů. Během podzimní rovnodennosti 2021 probudíme naše obranné vrchy. O to se postarají skupiny na hranicích. Ostatní účastnici zase propojí jejich moc se silovými místy ve vnitrozemí. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si energetickou práci přímo v terénu pod patronátem zkušených geomantů.

Pozvánka na akci druidů - AKTIVACE HRANIČNÍCH HOR

19. 9. 2021 / 10 - 17 hodin / přihlášky na: info@druidi.cz

Pohraniční hory, které až na malé výjimky obklopují celou republiku, tvořily odedávna přirozenou hráz proti nepřátelským vpádům. Přestože byly tyto horské oblasti osídleny již v dávné minulosti, lidská činnost se tu nijak nepříznivě neprojevovala.

Pojďme se společně sejít na těchto posvátných silových horách, abychom tím posílili celé naše území. Jedná se o dosud největší druidskou akci, kterou spolek druidů - Kruh21 připravoval několik let. V jeden jediný okamžik se všichni dálkově propojíme od Karpat až po Krušné hory, od Šumavy až po Jizerské hory a Krkonoše, od Znojma po Slezsko a také podél hranic České republiky.

Lokalita Fabián u bývalé poustevny v hraničním lese Dubovice poblíž jihočeské Stráže nad Nežárkou je jedním z mnoha bobů v systému hraničních hor. Chcete-li se zapojit do jejího probuzení, hlaste se na email pořadatele: info@druidi.cz. Poté vám budou zaslány podrobnosti. Energetickou práci vašeho aktivačního výsadku povede zkušený druid.

zdroj: https://druidi.cz/pozvanka/podzimni-rovnodennost-aktivace-hranicnich-hor/