Textové lahůdky

Ochutnejte Textové lahůdky

  • Potřebuje váš blog šťávu?
  • Křupavé texty a pikantní copywriting
    už nemusí být pouhý sen.
  • Nabídněte si některou z propagačních laskomin.
  • Textové lahůdky prostřou i na váš reklamní stůl.

Průvodce Strážskem je výkladní skříní Textových lahůdek.
I reklama může být užitečná.

Textová lahůdka - Kořeněný blog

Také jste ve školní lavici usínali po těžké dějepisné stravě nudou? Záplava letopočtů a jmen sejme totiž každého. Z toho samého dějepisu se však dá uvařit i po čertech dobrý guláš. Nechte si chutnat:

Cena od 288 Kč/hod 

Textová lahůdka - Řízný rozhovor

Že nejste voják a stíhacím MiGům fakt nerozumíte? Já taky ne. Ale dokážu je zpopularizovat tak, že si po přečtení rozhovoru zabalíte svačinu a vyrazíte do leteckého muzea, abyste si tam mohli zasedět v kokpitu a představit si, jaké to je, když vás honí nepřátelská raketa. S chutí do toho:

Cena 2000 Kč/půl den + doprava 

Textová lahůdka - Zemitá reportáž

Autentická reportáž z místa dění je otiskem atmosféry. Vtáhne vás do děje a vy najednou chápete práci jiného člověka. Popularizace odborných témat je klíčem k srdci zákazníka. K rychlé ochutnávce přejdete kliknutím na reportážní fotku. Nebo si reportáž stáhněte v klidu na doma jako zákusek ke kávě.

Cena 4000 Kč/den + doprava  

Textová lahůdka - Svěží propagace

Tápete ve vlastní propagaci a vaše produktové texty lidi netáhnou? Nechte si uvařit ty správné prodejní články, po kterých se budou zákazníci olizovat. Pozor! Ukázková nabídka strážské cyklomapy je mimořádně návyková. Košt probíhá na vlastní nebezpečí.

Textová lahůdka - PR à la carte

Píšete o své práci, až se vám za klávesnicí práší, akorát, že to nikdo nečte? Pak je pro vás popularizační PR článek to pravé ořechové. Díky němu konečně promluvíte řečí lidu, aniž byste ztráceli na odbornosti. Na důkaz teď ze suchých historických dat vykouzlíme šťavnatý bestseller. Přidáme špetku záhad a polévkovou lžíci Ufo, aby to mělo šmak. Opepříme souboji, prošpikujeme vlastenectvím a upečeme dozlatova. Nalévat se bude:

Pokud vám chutnalo,
objednejte si
Textové lahůdky