Textové lahůdky

Ochutnejte Textové lahůdky

  • Potřebuje váš blog šťávu?
  • Křupavé texty a pikantní copywriting
    už nemusí být pouhý sen.
  • Nabídněte si některou z propagačních laskomin.
  • Textové lahůdky prostřou i na váš reklamní stůl.

Projekt - Průvodce Strážskem - je výkladní skříní Textových lahůdek.
Využívá celé portfolio poskytovaných marketingových služeb.
Je důkazem, že i reklama může být užitečná.

Objednejte si další marketingové služby

Péče o sociální sítě 
Spolupráce na eventech
Externí marketing manager

Vyberte si z portfolia Textových lahůdek

Marketingový plán

Ve spolupráci s vámi vytvořím vhodnou marketingovou strategii,  kterou promítnu do plánu a rozpočtu. Poté zrealizuji dílčí aktivity, vyhodnotím jejich přínos a navrhnu zdokonalení. Součástí služby může být i monitoring trhu a konkurence.

Eventy

Ujmu se organizace kulturních událostí, ať už se hodláte prezentovat na veletrhu, nebo chcete uspořádat samostatnou výstavu. Připravím zábavný program na firemní teambuilding nebo se postarám o hladký průběh Dne otevřených dveří.

PR

Aby se o vašem projektu, službě či produktu vědělo, pomohu vám vymyslet a zajistit Public Relations na externích kanálech a médiích. Můžeme začít sepsáním tiskové zprávy a přes PR článek s klíčovými slovy dojít až k natočení videa. 

Copywriting

Texty vám ošetřím gramaticky, obsahově i stylisticky. Psané informace mohu ve spolupráci s experty na SEO obohatit o klíčová slova. Také zvolíme vhodnou formu popularizace prostřednictvím blogu, produktových textů, emailů, reportáží nebo rozhovorů.

Sociální sítě

Smysluplný obsah pro sociální sítě vám zpracuji v návaznosti na ostatní druhy propagace. Zajistím kvalitní content na váš Facebook, Instagram, Linkedin a mohu plnit i YouTube. Složitější příspěvky, reels a stories připravím v programu Canva.

Vedení týmu

U rozsáhlejších projektů zkoordinuji tým specialistů. Podle marketingového plánu přidělím jednotlivé úkoly interním marketérům a externím dodavatelům. Výstupy sladím s termíny a postarám se o prezentaci výstupů včetně komunikace s klienty.

Ukázky komplexních marketingových služeb 

  • pozice: Marketingový manažer
  • pro AGRO-partner s.r.o.

Krátký videozáznam z oslavy 15. výročí robotického dojení v ČR v Želivském klášteře. Na akci se potkali zástupci dodavatelských firem, tuzemští farmáři a VIP hosté včetně bývalého ministra zemědělství. Mediálním partnerem byla TV Zemědělec.

Po veletrhu Techagro se jednalo o druhou nejvýznamnější offline a online aktivitu z celoročního marketingového plánu. Cílem bylo utužit komunitu stávajících klientů a současně získat nové zákazníky, kterým firma navrhne, postaví a vybaví stáje pro chov dojnic.

  • pozice: Projektový a marketingový manažer
  • pro Průvodce Strážskem

Díky projektu Průvodce Strážskem jsem byla přizvána k natáčení pořadu ČT1 JEDEME DÁL, který vznikl u příležitosti životního jubilea zpěvačky Petry Janů. Ukázka začíná na stopáži 44.40.

Pomohla jsem filmovému štábu zajistit prostory na zámku ve Stráži n. N., kde jsem účinkovala jako průvodkyně. Celou akci jsem propagovala na sociálních sítích. Cílem bylo zviditelnit nejen samotný dokument, ale též mikroregion Strážsko a město Stráž nad Nežárkou jako atraktivní turistickou destinaci.

TOP klienti Textových lahůdek

Nabídněte si Textové lahůdky k pivu či ke kávě

Kořeněný blog

Také jste ve školní lavici usínali po těžké dějepisné stravě nudou? Záplava letopočtů a jmen sejme totiž každého. Z toho samého dějepisu se však dá uvařit i po čertech dobrý guláš. Nechte si chutnat:

Cena od 350 Kč/hod 

Řízný rozhovor

Že nejste voják a stíhacím MiGům fakt nerozumíte? Já taky ne. Ale dokážu je zpopularizovat tak, že si po přečtení rozhovoru zabalíte svačinu a vyrazíte do leteckého muzea, abyste si tam mohli zasedět v kokpitu a představit si, jaké to je, když vás honí nepřátelská raketa. S chutí do toho:

Cena 2000 Kč/půl den + doprava 

Zemitá reportáž

Autentická reportáž z místa dění je otiskem atmosféry. Vtáhne vás do děje a vy najednou chápete práci jiného člověka. Popularizace odborných témat je klíčem k srdci zákazníka. K rychlé ochutnávce přejdete kliknutím na reportážní fotku. Nebo si reportáž stáhněte v klidu na doma jako zákusek ke kávě.

Cena 4000 Kč/den + doprava  

Svěží propagace

Tápete ve vlastní propagaci a vaše produktové texty lidi netáhnou? Nechte si uvařit ty správné prodejní články, po kterých se budou zákazníci olizovat. Pozor! Ukázková nabídka strážské cyklomapy je mimořádně návyková. Košt probíhá na vlastní nebezpečí.

PR à la carte

Píšete o své práci, až se vám za klávesnicí práší, akorát, že to nikdo nečte? Pak je pro vás popularizační PR článek to pravé ořechové. Díky němu konečně promluvíte řečí lidu, aniž byste ztráceli na odbornosti. Na důkaz teď ze suchých historických dat vykouzlíme šťavnatý bestseller. Přidáme špetku záhad a polévkovou lžíci Ufo, aby to mělo šmak. Opepříme souboji, prošpikujeme vlastenectvím a upečeme dozlatova. Nalévat se bude:

Pokud vám chutnalo,
poručte si
Marketing a Textové lahůdky